Hakkımızda - Okulumuz9 Derslik, 100 m2 Konser-Bale-Dans Salonu


Akademi Akcan Müzik Bale Dans Eğitim Merkezi, Ankara'nın en nezih semtlerinden biri olan Yıldız Hilal Mahallesi Çankaya'da hizmet vermektedir. Dört katlı binamız fiziki yeterliliği ve bağımsız oluşu ile emsalsiz bir özelliğe sahiptir. Merkezimizde 9 adet derslik, 100 m2 lik konser, bale ve dans salonu mevcuttur. Birbirinden bağımsız dersliklerimizde, 9 adet konsol piyano, 2 adet kuyruklu piyano, 5 adet gitar ve 8 adet perküsyon aletimiz halihazırda eğitim amaçlı kullanılmaktadır.

Binamızın en üst katında, Değerli Velilerimizin, çocuklarımız derste iken müzik dinleyip,gazete ve dergi okuyabilecekleri, dilerlerse sohbet edebilecekleri bir bekleme salonumuz, terasımız ve içecek ikramlarımızın olduğu kafeteryamız bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin güvenliği açısından her türlü donanıma sahip olan Akademimizde,standartlara uygun tıbbi malzemeler, yangın söndürme ekipmanları ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir hırsızlık ve yangın olayına karşı binamızın tamamı alarm cihazları ile donatılmıştır.

Okulumuzun bulunduğu sitenin güveniliğini sağlamak amacıyla 2 adet özel güvenlik görevlisi bulunmaktadır ve araçlar için park sıkıntımız yaşanmamaktadır.

Akademi Akcan Müzik Bale Dans Eğitim Merkezi’nde tüm imkanlar öğrencilerimizin rahatı ve başarısı için seferber edilmiştir.